Musisz wiedzieć, że:

Nie ma lepszej inwestycji dla rodzica niż postawienie na skuteczny i efektywny rozwój językowy pociechy.

Szukasz idealnej szkoły językowej, której z czystym sumieniem powierzysz rozwój swojego dziecka?

W takim razie jesteś w odpowiednim miejscu. Bo u nas radość nauki idzie w parze z nowoczesną edukacją i spektakularnymi efektami.

Nie ma lepszej inwestycji dla rodzica niż postawienie na skuteczny i efektywny rozwój językowy pociechy. Mając świadomość, że rodzicom zależy na nowoczesnej i rzetelnej edukacji, nie szczędzimy wysiłku w tworzenie unikatowych, doskonale zaprojektowanych scenariuszy zajęć, które przy tym sprawiają radość samym uczestnikom.

Być może na pierwszy rzut oka pomyślisz, że nasze kursy do najtańszych nie należą. To prawda. Dokładnie przeanalizowaliśmy i policzyliśmy wszystkie koszty (łącznie z nowoczesnymi materiałami i godziwym wynagrodzeniem lektorów), zatem ceny kursów nie wzięły się znikąd.

Jeśli mielibyśmy obniżyć opłaty za kursy, musielibyśmy zejść z jakości, a wtedy oddalilibyśmy się od naszej wizji prowadzenia zajęć na wysokim i efektywnym poziomie, a wtedy stalibyśmy się jedną ze zwykłych, niczym niewyróżniających się szkół językowych. Takie rzeczy nie wchodzą w grę. Zamierzamy dalej świadczyć edukację na miarę XXI wieku i zapewniać naszym kursantom najlepszą opiekę językową na rynku, jaką tylko mogą sobie wymarzyć.

Szukasz idealnej szkoły językowej, której z czystym sumieniem powierzysz rozwój swojego dziecka? W takim razie jesteś w odpowiednim miejscu. Bo u nas radość nauki idzie w parze z nowoczesną edukacją i spektakularnymi efektami.

Dzięki regularnym opłatom za kursy mamy możliwość:

  • godnego wynagradzania naszych pracowników,
  • wprowadzania innowacyjnych rozwiązań i sięgania po bogate narzędzia dydaktyczne,
  • utrzymywania wysokiej jakości zajęć pod nadzorem metodyków,
  • udziału w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych, które pozwalają nam jeszcze lepiej prowadzić zajęcia,
  • unowocześniania wnętrz, by nauka w takich warunkach była jeszcze bardziej komfortowa.

Dziękujemy za zaufanie i skorzystanie z naszej oferty. 

Ceny kursów w English For You